Όλα τα Προϊόντα
-
200w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
300W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
500W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
600W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
1200w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
2400w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
3000w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
λέξεις-κλειδιά [ camping portable power station ] αγώνας 39 προϊόντα.
Μεταφορτώσιμο σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας υψηλής χωρητικότητας 600W για εξωτερικές δραστηριότητες Ταξίδια Κατασκηνώσεις Οδήγηση
| Ονομασία: | 600W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| διεπαφή εξόδου: | Συνεχές ρεύμα, τύπος Γ, USB/DC |
| Λειτουργία: | Με καλώδιο, Ηλιακό Πανέλιο φόρτιση, ασύρματη φόρτιση, Υποστήριξη ηλιακής φόρτισης |
Μεγάλη χωρητικότητα 1200W φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας για την οικιακή κατασκήνωση
| Διεπαφή εξόδου: | Συνεχές ρεύμα, τύπος Γ, USB/DC, εναλλασσόμενο ρεύμα |
|---|---|
| Λειτουργία: | Με καλώδιο, ηλιακή μονάδα φόρτισης, υποστήριξη ηλιακής φόρτισης |
| Τύπος: | Με πρίζα, Μεγάλη χωρητικότητα, Με καλώδιο, PORTABLE, Power Staion, για εξωτερικούς χώρους, φορητό στ |
OEM 3000W φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας καθαρό κύμα sinus για υπαίθριο κάμπινγκ
| Ονομασία: | 3000w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
| Τύπος μετατροπέα: | Καθαρό κύμα sinus |
Ηλιακός γεννήτης All In One 300W 270Wh Ηλιακός φορητός σταθμός ηλεκτρικής ενέργειας για κατασκηνώσεις
| διεπαφή εξόδου: | Συνεχής ρεύμα, Micro USB, τύπου C, USB/DC, USB/MICRO USB, τριπλή USB |
|---|---|
| διεπαφή εισόδου: | Κλιματισμός |
| Λειτουργία: | Υποστήριξη ταχείας φόρτισης, με καλώδιο, φόρτιση ηλιακού πάνελ, ασύρματη φόρτιση, υποστήριξη ηλιακής |
Φορητός σταθμός ηλεκτρικής ενέργειας 300W 288Wh Φορητός ηλεκτροπαραγωγός ηλιακής ενέργειας έκτακτης ανάγκης
| Ονομασία: | Φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος 300W |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο+κίτρινο, κόκκινο+μαύρο,πορτοκαλί+κίτρινο, πράσινο+μαύρο, μπλε |
| Υλικό: | ABS+PC |
OEM ODM 288Wh 300W φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας με ασύρματη φόρτιση ηλιακή γεννήτρια
| Ονομασία: | 300W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |
| Τύπος μετατροπέα: | Καθαρό κύμα sinus |
Ηλιακό σταθμό αποθήκευσης ενέργειας 200W Καμπινγκ έκτακτης ανάγκης φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας
| Ονομασία: | Σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος ενεργειακής αποθήκευσης |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας: | Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος, ηλιακό πάνελ |
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |
Ελαφρύ φορητό φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας 200W εύκολο στη μεταφορά για εξωτερικές δραστηριότητες
| Packaging Details: | 1pc per box, 4 boxes per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |
Ελαφρύς βάρος ανθεκτικός φορητός σταθμός ηλεκτρικής ενέργειας 200W φορητή ενεργειακή λύση κατάλληλη για απομακρυσμένη εργασία και εξωτερικές δραστηριότητες
| Packaging Details: | 1pc per box, 4 boxes per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |
Συμπαγής Ανθεκτικός Φορητός Σταθμός Ενέργειας 200W Φορητή Αποθήκευση Ενέργειας για Υπαίθριες Εκδηλώσεις, Ετοιμότητα Έκτακτης Ανάγκης και Ταξίδια
| Packaging Details: | 1pc per box, 4 boxes per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |


