Όλα τα Προϊόντα
-
200w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
300W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
500W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
600W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
1200w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
2400w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
3000w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
λέξεις-κλειδιά [ lithium battery portable power station ] αγώνας 65 προϊόντα.
Φορητός Σταθμός Παραγωγής Ενέργειας 600W με Φόρτιση από Ήλιο και Ασύρματη Έξοδο
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 520WH / 140400MAH /3.7V |
|---|---|
| Τάση εισόδου: | 12V-26V |
| Ρεύμα εισόδου: | 8A MAX |
Φορητός σταθμός παραγωγής ενέργειας 200W με φορτιστή ηλιακού MPPT
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόν λιθίου |
|---|---|
| Αναστολέας: | Καθαρό ημιτονοειδές κύμα |
| Τύπος ελεγκτή: | MPPT |
Πολυλειτουργική αποθήκευση ηλιακής ενέργειας 1200W Φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας 110V 220V μπαταρία λιθίου παροχή ενέργειας έκτακτης ανάγκης
| Εικονική οθόνη: | Ναι |
|---|---|
| Πηγή Ενέργειας: | Ανταλλακτικός, ηλιακό πάνελ, φόρτιση αυτοκινήτου |
| Δυνατότητα: | 1200Wh |
Εξωτερικό καθαρό φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας 200w για χρέωση στο σπίτι
| Πηγή ενέργειας: | Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος, ηλιακό πάνελ |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας: | 18650 μπαταρία λιθίου |
| Αναστολέας: | Καθαρό ημιτονοειδές κύμα |
Φορητός Σταθμός Παραγωγής Ενέργειας 1200W με Χωρητικότητα 1008Wh, Καθαρού Ημιτονοειδούς Κύματος Inverter και Ελεγκτή MPPT για Camping και Υπαίθρια Χρήση
| Τύπος μπαταρίας: | Lifepo4 |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1008WH/3.2V 315.000MAH/22.4V 45AH |
| Επαναφόρτιση εισαγωγής: | DC 38V/6.0A |
300W Φορητός Σταθμός Παροχής Ενέργειας με Μπαταρία Λιθίου 270Wh και Φόρτιση από Ήλιο
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 270WH / 78000MAH /3.7V |
|---|---|
| Επαναφόρτιση εισαγωγής: | DC15V/3.0A |
| Ηλιακή φόρτιση: | DC5521 13V ~ 26V/3.0A MAX |
Φορητός Σταθμός Παραγωγής Ενέργειας 200W με MPPT και Μπαταρία Ιόντων Λιθίου
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 145Wh / 39000mAh /3.7V |
|---|---|
| Επαναφόρτιση εισαγωγής: | DC15V/2.0A |
| Ηλιακή φόρτιση: | DC35135 13V ~ 26V/2.0A MAX |
Ελαφρύ φορητό φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας 200W εύκολο στη μεταφορά για εξωτερικές δραστηριότητες
| Packaging Details: | 1pc per box, 4 boxes per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |
5376Wh MPPT Home Backup Portable Power Station Solar Generator with High Capacity and Fast Charging
| Τύπος μπαταρίας: | Lifepo4 |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 5376Wh |
| Εισόδους εναλλασσόμενου ρεύματος: | 1600W MAX |
1200W Portable Power Station with LiFePO4 Battery and MPPT Controller
| Τύπος μπαταρίας: | Lifepo4 |
|---|---|
| Αναστολέας: | Καθαρό ημιτονοειδές κύμα |
| Τύπος ελεγκτή: | MPPT |


