Όλα τα Προϊόντα
-
200w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
300W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
500W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
600W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
1200w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
2400w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
3000w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
λέξεις-κλειδιά [ lithium battery portable power station ] αγώνας 65 προϊόντα.
2016Wh φορητό ηλιακό σταθμό παραγωγής ενέργειας με μπαταρία LiFePO4 και ελεγκτή MPPT για εξωτερική χρήση
| Τύπος μπαταρίας: | Lifepo4 |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 2016Wh/3,2V |
| Εισόδους εναλλασσόμενου ρεύματος: | 1600W MAX |
2016Wh φορητό ηλιακό σταθμό παραγωγής ενέργειας με μπαταρία LiFePO4 και ελεγκτή MPPT για εξωτερική χρήση
| Τύπος μπαταρίας: | Lifepo4 |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 2016Wh/3,2V |
| Εισόδους εναλλασσόμενου ρεύματος: | 1600W MAX |
Ελέγχος MPPT Πολυλειτουργικό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας 300W 270WH με μπαταρία ιόντων λιθίου
| Λειτουργία: | Αποθήκευση ενέργειας |
|---|---|
| Έκδοση τύπου C: | 5V/3A |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 270 WH |
Φορητό 200W Εξωτερικό Solar Power Bank Power Station Μπαταρία Ιόντων Λιθίου MPPT Controller για Οικιακή Χρήση - Περιλαμβάνονται βύσματα ΕΕ ΗΠΑ ΗΒ
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόν λιθίου |
|---|---|
| Αναστολέας: | Τροποποιημένο ημιτονοειδές κύμα |
| Τύπος ελεγκτή: | PWM |
300W 270Wh φορητό ηλιακό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας για κάμπινγκ με καθαρό μετατροπέα κυμάτων σινού
| Ονομασία: | Ηλιακό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας για κατασκηνώσεις |
|---|---|
| Χρόνος φόρτισης: | 6-7 ώρες |
| Δυναμικότητα: | 270 WH |
MPPT ελεγκτής Μεγάλη ισχύς σταθμός ηλεκτροπαραγωγής 300W 288Wh φορητό ηλιακό σταθμό
| Πηγή ενέργειας: | Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος, ηλιακό πάνελ |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |
| Τύπος μετατροπέα: | Καθαρό κύμα sinus |
Εξωτερικός φορητός ηλιακός σταθμός ισχύος 300W 270Wh με εκκινητή
| Ονομασία: | Φορητός σταθμός ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Συμπεριλαμβανομένων των εξαρτημάτων: | Ανταλλακτικό ρεύματος, φορτιστή αυτοκινήτου, καλώδιο φόρτισης ηλιακών συλλεκτών |
| Έξοδος USB: | 2 x USB-A (5V/2.4A), 1 x USB-C (5V/3A) |
300W 270wh ασύρματος ηλιακός γεννήτης σταθμού ηλεκτρικής ενέργειας για εξωτερική έκτακτη πηγή ενέργειας
| Πηγή ενέργειας: | Ανταλλακτικός, αυτοκίνητο, γεννήτρια αερίου, ηλιακό πάνελ |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |
| Τύπος μετατροπέα: | Καθαρό κύμα sinus |
Ηλεκτρικό σταθμό υψηλής χωρητικότητας εξωτερικό φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας έκτακτης ανάγκης 300W
| Ονομασία: | Ηλεκτρικό σταθμό υψηλής χωρητικότητας |
|---|---|
| Αποδόσεις: | Εναλλακτικός ρεύμα, συνεχής ρεύμα, USB, Τύπος-C |
| Σχήμα: | Α3Ε |
Ηλεκτρικός σταθμός μεγάλης χωρητικότητας 600 Watt Μεταφορτωτός ηλιακός σταθμός για εξωτερική χρήση έκτακτης ανάγκης
| Ονομα: | Φορητός σταθμός ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Κατηγορία του μετατροπέα: | 600W (1200W Υψόμετρο) |
| Συμβατότητα ηλιακού πλαισίου: | Μέχρι 120W |


