Όλα τα Προϊόντα
-
200w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
300W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
500W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
600W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
1200w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
2400w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
3000w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
λέξεις-κλειδιά [ lithium battery portable power station ] αγώνας 65 προϊόντα.
Φορητός Σταθμός Ηλιακής Ενέργειας 2400W με Μετατροπέα Καθαρού Ημιτόνου LiFePo4 Μπαταρία Ιόντων Λιθίου και Ελεγκτή MPPT
| Εικονική οθόνη: | Ναι |
|---|---|
| Πηγή Ενέργειας: | Ανταλλακτικός, ηλιακό πάνελ, φόρτιση αυτοκινήτου |
| Δυνατότητα: | 2400W |
Ηλεκτρική μονάδα ηλιακής ενέργειας LiFePo4 με καθαρό μετατροπέα κυμάτων sinus MPPT ελεγκτή και τύπους πλέκων EU US
| Εικονική οθόνη: | Ναι |
|---|---|
| Πηγή Ενέργειας: | Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος, ηλιακό πάνελ |
| Δυνατότητα: | 3000W |
Φορητός 200W Πολυτελής Ηλιακή φόρτιση Λιθίου-Ιόντων μπαταρία Generator Camping εξωτερικό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας έκτακτης ανάγκης
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόν λιθίου |
|---|---|
| Αναστολέας: | Τροποποιημένο ημιτονοειδές κύμα |
| Τύπος ελεγκτή: | PWM |
Φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας 200W με AC 110/220V μπαταρία ιόντων λιθίου Power Bank για επείγουσα υποστήριξη κατασκήνωση Αλιεία Ηλιακή γεννήτρια
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόν λιθίου |
|---|---|
| Αναστολέας: | Τροποποιημένο ημιτονοειδές κύμα |
| Τύπος ελεγκτή: | PWM |
300W 288Wh φορητό ηλιακό σταθμό ενέργειας με ασύρματη φόρτιση
| Ονομασία: | Μεταφορέα Ηλιακό Πίνακα |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας: | Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος, ηλιακό πάνελ |
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |
Φορητός Γεννήτριας Ηλεκτρικής Ενέργειας 500W για Αποθήκευση Ηλιακής Ενέργειας, Πολυλειτουργική για Κατασκήνωση, Υπαίθρια και Παροχή Ρεύματος Έκτακτης Ανάγκης
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 3.7V 216000mAh μπαταρία λιθίου |
|---|---|
| Δύναμη: | 500W |
| Πηγή Ενέργειας: | Ανταλλακτικός, ηλιακό πάνελ, φόρτιση αυτοκινήτου |
Εξωτερικό φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας 200W Ηλιακή φόρτιση AC 110/220V 200 Watt παροχή ηλεκτρικής ενέργειας έκτακτης ανάγκης για οικιακό κάμπινγκ
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόν λιθίου |
|---|---|
| Αναστολέας: | Τροποποιημένο ημιτονοειδές κύμα |
| Τύπος ελεγκτή: | PWM |
Μεγάλη χωρητικότητα 200 Watt φορητό ηλιακό σταθμό ενέργειας έκτακτης ανάγκης ηλιακή γεννήτρια σπίτι κατασκήνωση εξωτερικό 200w σταθμό ενέργειας
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόν λιθίου |
|---|---|
| Αναστολέας: | Τροποποιημένο ημιτονοειδές κύμα |
| Τύπος ελεγκτή: | PWM |
Μεταφορτώσιμο ηλιακό σταθμό ισχύος 300W με μπαταρία λιθίου και MPPT
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 288WH / 78000MAH /3.7V |
|---|---|
| Επαναφόρτιση εισαγωγής: | DC15V/3.0A |
| Ηλιακή φόρτιση: | DC5521 13V ~ 26V/3.0A MAX |
Ανθεκτικό φορητό τροφοδοτικό 200W με ανθεκτικό περίβλημα στις καιρικές συνθήκες, εξασφαλίζοντας απόδοση σε σκληρά περιβάλλοντα και απομακρυσμένες περιοχές
| Packaging Details: | 1pc per box, 4 boxes per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |


