Όλα τα Προϊόντα
-
200w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
300W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
500W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
600W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
1200w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
2400w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
3000w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
λέξεις-κλειδιά [ outdoor portable power station ] αγώνας 87 προϊόντα.
5376Wh φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας με φακό με εκκίνηση και ηλιακή γεννήτρια για εξωτερική χρήση
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
|---|---|
| Αναστολέας: | Καθαρό ημιτονοειδές κύμα |
| Τύπος ελεγκτή: | MPPT |
Μεγάλη χωρητικότητα 200 Watt φορητό ηλιακό σταθμό ενέργειας έκτακτης ανάγκης ηλιακή γεννήτρια σπίτι κατασκήνωση εξωτερικό 200w σταθμό ενέργειας
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόν λιθίου |
|---|---|
| Αναστολέας: | Τροποποιημένο ημιτονοειδές κύμα |
| Τύπος ελεγκτή: | PWM |
3000W Portable Power Station with Type C Flashlight and Cigar Lighter for Outdoor Emergency Use
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 5376Wh |
|---|---|
| Εισόδους εναλλασσόμενου ρεύματος: | 1600W MAX |
| Ηλιακή φόρτιση: | 650W 12-80V/dc8.5a max |
Wheeled Portable Power Station with MPPT Controller and LED Display for Outdoor Solar Charging
| Τύπος μπαταρίας: | Lifepo4 |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 5376Wh |
| Εισόδους εναλλασσόμενου ρεύματος: | 1600W MAX |
3000W 5376Wh Portable Power Station with MPPT Solar Charging and Type C Ports for Home Emergency and Outdoor Camping
| Τύπος μπαταρίας: | Lifepo4 |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 5376Wh |
| Εισόδους εναλλασσόμενου ρεύματος: | 1600W MAX |
Φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας 3000W με φανάρι EU Plug και εκκινητή άλματος για οικιακή εξωτερική χρήση
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
|---|---|
| Αναστολέας: | Καθαρό ημιτονοειδές κύμα |
| Τύπος ελεγκτή: | MPPT |
Φορητός Σταθμός Παραγωγής Ενέργειας 1200W με Μπαταρία LiFePO4 1008Wh και Μετατροπέα Καθαρού Ημιτονοειδούς Κύματος για Έκτακτη Ανάγκη και Υπαίθρια Χρήση
| Τύπος μπαταρίας: | Lifepo4 |
|---|---|
| Αναστολέας: | Καθαρό ημιτονοειδές κύμα |
| Τύπος ελεγκτή: | MPPT |
Μεταφορτωτό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας 3000W 5376Wh με μπαταρία LiFePO4 για χρήση σε εξωτερικές καταστάσεις έκτακτης ανάγκης
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
|---|---|
| Αναστολέας: | Καθαρό ημιτονοειδές κύμα |
| Τύπος ελεγκτή: | MPPT |
300W Φορητός Σταθμός Παροχής Ενέργειας με Μπαταρία Λιθίου 270Wh και Φόρτιση από Ήλιο
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 270WH / 78000MAH /3.7V |
|---|---|
| Επαναφόρτιση εισαγωγής: | DC15V/3.0A |
| Ηλιακή φόρτιση: | DC5521 13V ~ 26V/3.0A MAX |
Φορητός σταθμός παραγωγής ενέργειας 3000W 2688Wh LiFePO4 με ηλιακό πάνελ
| Τύπος μπαταρίας: | Lifepo4 |
|---|---|
| Αναστολέας: | Καθαρό ημιτονοειδές κύμα |
| Τύπος ελεγκτή: | MPPT |


