Όλα τα Προϊόντα
-
200w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
300W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
500W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
600W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
1200w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
2400w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
3000w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
λέξεις-κλειδιά [ outdoor portable power station ] αγώνας 87 προϊόντα.
Φορητός Σταθμός Παραγωγής Ενέργειας 1200W με Χωρητικότητα 1008Wh, Καθαρού Ημιτονοειδούς Κύματος Inverter και Ελεγκτή MPPT για Camping και Υπαίθρια Χρήση
| Τύπος μπαταρίας: | Lifepo4 |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1008WH/3.2V 315.000MAH/22.4V 45AH |
| Επαναφόρτιση εισαγωγής: | DC 38V/6.0A |
Φορητός σταθμός ηλεκτρικής ενέργειας με μπαταρία LiFePO4 5376Wh 110v/230v και πολλαπλές επιλογές φόρτισης
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
|---|---|
| Αναστολέας: | Καθαρό ημιτονοειδές κύμα |
| Τύπος ελεγκτή: | MPPT |
5376Wh φορητό σταθμό ηλεκτροπαραγωγής με πολλαπλές εξόδους για εσωτερική χρήση γραφείου και ηλιακή φόρτιση
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
|---|---|
| Αναστολέας: | Καθαρό ημιτονοειδές κύμα |
| Τύπος ελεγκτή: | MPPT |
Πολυλειτουργικό φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας 300W με ηλιακή φόρτιση / μπαταρία ιόντων λιθίου
| Πηγή ενέργειας: | Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος, ηλιακό πάνελ |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |
| Τύπος μετατροπέα: | Καθαρό κύμα sinus |
3000W High Capacity Portable Power Station with Multiple Output Interfaces and Overload Protection for Outdoor and Emergency Use
| Ισχύς εξόδου: | 3000W |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας: | Lifepo4 |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 5376Wh/3,2V |
Πολυλειτουργικό φορητό ηλιακό σταθμό 3000W με προστασία από υπερφόρτιση
| διεπαφή εξόδου: | Συνεχές ρεύμα, τύπος Γ, USB/DC, εναλλασσόμενο ρεύμα |
|---|---|
| διεπαφή εισόδου: | Κλιματισμός |
| Ονομασία: | 3000w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
Εξωτερικός φορητός ηλιακός σταθμός ισχύος 300W 270Wh με εκκινητή
| Ονομασία: | Φορητός σταθμός ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Συμπεριλαμβανομένων των εξαρτημάτων: | Ανταλλακτικό ρεύματος, φορτιστή αυτοκινήτου, καλώδιο φόρτισης ηλιακών συλλεκτών |
| Έξοδος USB: | 2 x USB-A (5V/2.4A), 1 x USB-C (5V/3A) |
300W 270wh ασύρματος ηλιακός γεννήτης σταθμού ηλεκτρικής ενέργειας για εξωτερική έκτακτη πηγή ενέργειας
| Πηγή ενέργειας: | Ανταλλακτικός, αυτοκίνητο, γεννήτρια αερίου, ηλιακό πάνελ |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |
| Τύπος μετατροπέα: | Καθαρό κύμα sinus |
300W 288Wh φορητό ηλιακό σταθμό ενέργειας με ασύρματη φόρτιση
| Ονομασία: | Μεταφορέα Ηλιακό Πίνακα |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας: | Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος, ηλιακό πάνελ |
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |
Ανθεκτικό φορητό τροφοδοτικό 200W με ανθεκτικό περίβλημα στις καιρικές συνθήκες, εξασφαλίζοντας απόδοση σε σκληρά περιβάλλοντα και απομακρυσμένες περιοχές
| Packaging Details: | 1pc per box, 4 boxes per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |


