Όλα τα Προϊόντα
-
200w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
300W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
500W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
600W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
1200w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
2400w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
3000w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
λέξεις-κλειδιά [ outdoor portable power station ] αγώνας 87 προϊόντα.
Ηλεκτρικός σταθμός μεγάλης χωρητικότητας 600 Watt Μεταφορτωτός ηλιακός σταθμός για εξωτερική χρήση έκτακτης ανάγκης
| Ονομα: | Φορητός σταθμός ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Κατηγορία του μετατροπέα: | 600W (1200W Υψόμετρο) |
| Συμβατότητα ηλιακού πλαισίου: | Μέχρι 120W |
Φορητός Γεννήτριας Ηλεκτρικής Ενέργειας 500W για Αποθήκευση Ηλιακής Ενέργειας, Πολυλειτουργική για Κατασκήνωση, Υπαίθρια και Παροχή Ρεύματος Έκτακτης Ανάγκης
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 3.7V 216000mAh μπαταρία λιθίου |
|---|---|
| Δύναμη: | 500W |
| Πηγή Ενέργειας: | Ανταλλακτικός, ηλιακό πάνελ, φόρτιση αυτοκινήτου |
Φορητό 200W Εξωτερικό Solar Power Bank Power Station Μπαταρία Ιόντων Λιθίου MPPT Controller για Οικιακή Χρήση - Περιλαμβάνονται βύσματα ΕΕ ΗΠΑ ΗΒ
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόν λιθίου |
|---|---|
| Αναστολέας: | Τροποποιημένο ημιτονοειδές κύμα |
| Τύπος ελεγκτή: | PWM |
Σταθμός Ηλιακής Ενέργειας Μεγάλης Χωρητικότητας 2400W Φορητός Χρυσός Προμηθευτής Ελεγκτής MPPT με βύσματα ΕΕ/ΗΠΑ/ΗΒ για οικιακή και εξωτερική χρήση
| Διεπαφή εξόδου: | Συνεχές ρεύμα, τύπος Γ, USB/DC, εναλλασσόμενο ρεύμα |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας: | Ανταλλακτικός, ηλιακό πάνελ, φόρτιση αυτοκινήτου |
| Παραγωγή: | Εναλλακτικός ρεύμα/DC/USB |
Εξαιρετικά φορητό, ανθεκτικό Power Bank 200W για κινητά, Γρήγορη φόρτιση, Συμβατό με Smartphones, Laptops, Tablets και συσκευές USB
| Packaging Details: | 1pc per box, 4 boxes per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |
Ελέγχος MPPT Κινητή ηλιακή γεννήτρια ενέργειας καθαρή 300W 270Wh για εξωτερικές ανάγκες
| Ονομασία: | κινητή γεννήτρια ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Ειδικά χαρακτηριστικά: | Ασύρματη φόρτιση, Τύπος C, φακό, αναμνηστήρα, αναπτήρα πούρων |
| Λειτουργία: | Υποστήριξη δύναμης |
300W φορητή ηλιακή γεννήτρια 288Wh με αναπτήρα πούρων Ηλιακή ενέργεια καθαρός μετατροπέας κυμάτων sinus
| Ονομασία: | 300W Φορητή ηλιακή γεννήτρια |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας: | Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος, ηλιακό πάνελ |
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |


