Όλα τα Προϊόντα
-
200w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
300W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
500W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
600W φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
1200w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
2400w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
-
3000w φορητός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
λέξεις-κλειδιά [ outdoor portable power station ] αγώνας 87 προϊόντα.
1200W LiFePO4 φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας με ηλιακό πάνελ και MPPT
| Τύπος μπαταρίας: | Lifepo4 |
|---|---|
| Αναστολέας: | Καθαρό ημιτονοειδές κύμα |
| Τύπος ελεγκτή: | MPPT |
Φορητός Σταθμός Παραγωγής Ενέργειας 1200W με Μπαταρία LiFePO4 χωρητικότητας 1008Wh και Φόρτιση από Ηλιακό Πάνελ 350W για Υπαίθριο Camping
| Τύπος μπαταρίας: | Lifepo4 |
|---|---|
| Αναστολέας: | Καθαρό ημιτονοειδές κύμα |
| Τύπος ελεγκτή: | MPPT |
2400W Portable Power Station with 2016Wh LiFePO4 Battery 650W Solar Charging and 230V/110V Pure Sine Wave Output
| Τύπος μπαταρίας: | Lifepo4 |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 2016Wh/3,2V |
| Εισόδους εναλλασσόμενου ρεύματος: | 1600W MAX |
Μεταφορτωτό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας 3000W με μπαταρία LiFePO4 και ηλιακή φόρτιση
| Τύπος μπαταρίας: | Lifepo4 |
|---|---|
| Αναστολέας: | Καθαρό ημιτονοειδές κύμα |
| Τύπος ελεγκτή: | MPPT |
Φορητός σταθμός παραγωγής ενέργειας 200W με φορτιστή ηλιακού MPPT
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόν λιθίου |
|---|---|
| Αναστολέας: | Καθαρό ημιτονοειδές κύμα |
| Τύπος ελεγκτή: | MPPT |
Φορητός Σταθμός Παραγωγής Ενέργειας 1200W με Έξοδο AC 110V/220V, Χωρητικότητα 1008Wh και 2000+ Κύκλους Φόρτισης, Γεννήτρια Ηλιακής Ενέργειας
| Τύπος μπαταρίας: | Lifepo4 |
|---|---|
| Αναστολέας: | Καθαρό ημιτονοειδές κύμα |
| Τύπος ελεγκτή: | MPPT |
Σταθμός Παραγωγής Ενέργειας Υψηλής Χωρητικότητας 5376Wh με Πολλαπλές Διεπαφές Εξόδου και Λειτουργία UPS Ηλιακός Γεννήτρια
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 5376Wh/3,2V |
| Εισόδους εναλλασσόμενου ρεύματος: | 1600W MAX |
Φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας 3000W με λειτουργία UPS φακό και ηλιακή γεννήτρια Jump Starter
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
|---|---|
| Αναστολέας: | Καθαρό ημιτονοειδές κύμα |
| Τύπος ελεγκτή: | MPPT |
Φορητό σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας 3000W με φακό τύπου C και μπαταρία 5376Wh LiFePO4
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 5376Wh/3,2V |
| Εισόδους εναλλασσόμενου ρεύματος: | 1600W MAX |
Πολυλειτουργικός Φορητός Σταθμός Ενέργειας 300W 288Wh με Ασύρματη Φόρτιση
| Δύναμη εξόδου: | 300W |
|---|---|
| Προστασία υπερφόρτωσης: | 360±20W |
| Μοντέλο: | Α3Β |


